Przegląd twórczości artystycznej w Leśnicy

Od kilkunastu lat Zespół Placówek Oświatowych w Leśnicy jest organizatorem Przeglądu Twórczości Artystycznej, w którym uczestniczą placówki szkolnictwa specjalnego z województwa opolskiego.


Podczas niego, przedstawiciele wspomnianych instytucji, prezentują swój dorobek artystyczny, w szerokim tego słowa znaczeniu. Są to zarówno występy wokalne, instrumentalne, taneczne, a nawet recytatorskie czy aktorskie.


Nasz ośrodek znalazł się wśród dziewięciu placówek kształcenia specjalnego, które wystąpiły na scenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zdzieszowicach, w którym to miejscu zorganizowany był tegoroczny Przegląd.


Impreza, tradycyjnie już, co roku odbywa się pod innym hasłem przewodnim. Tym razem był to „Kabaret”. Wszystkie, przeprowadzane przez organizatorów, zabawy, związane były w jakikolwiek sposób ze sceną kabaretową. Przewijały się także, powiązane tematycznie, piosenki.


Każda z instytucji miała podczas występów swoje pięć, a nawet dziesięć - minut – wśród nich byliśmy także my J Nasz występ był wiązanką dowcipnych piosenek oraz wierszy,
a wśród aktorów - dziewczynki ze szkolnego zespołu „Cztery Żywioły”. Reprezentantki naszego SOSW przygotowały panie: Jolanta Kisiel i Alina Puzio.


Wszyscy uczestnicy otrzymali w podziękowaniu zestaw płyt karaoke, a także rakietki do tenisa stołowego, piłkę i słodkości. Każdy uczestnik stał się też szczęśliwym posiadaczem okolicznościowego znaczka.

Alina Puzio

 

 

Dokumenty dla nauczycieli

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś108
mod_vvisit_counterWczoraj226
mod_vvisit_counterW tym tygodniu883
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1014
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4128
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu5671
mod_vvisit_counterW sumie210826

Online: 3
Twój adres IP: 54.225.19.255
,
Dziś: Kwi 27, 2017