Zajęcia pozalekcyjne

 

Lp. Nazwisko i imię Nazwa zajęć Godz. zajęć
1 Babilec Joanna Język angielski inaczej - gry, zabawy, teatr
Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze
(kl. IV - V).
wtorek
13.35 - 14.20
wtorek
10.40 - 11.25
2 Barłoga Alina Muzykoterapia
Terapia psychologiczna
środa
14.30 - 15.15
środa
15.15 - 16.00
3 Bartoszewska
Katarzyna
Gimnastyka artystyczna
Choreoterapia
poniedziałek
15.25 - 16.10
wtorek
8.00 - 8.45
4 Cebula Beata Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze (kl. IIIg) poniedziałek
15.15 - 16.00
piątek
14.45 - 15.30
5 Chudy Agnieszka Zajęcia pozalekcyjne z zakresu
działań kulinarnych (ZSZ)
6 Englot Katarzyna Zajęcia teatralne poniedziałek
13.35 - 15.15
7 Hryorkiewicz Jolanta Terapia ruchowa wtorek
11.15 - 12.15 czwartek
11.10 - 12.10
8 Joszko Piotr Zajęcia plastyczne
Zajęcia teatralne
czwartek
15.20 - 17.00
9 Kisiel Jolanta Muzykoterapia (przedszkole)
Muzykoterapia
środa
12.40 - 13.25
środa
14.30 - 15.15
10 Łojanek Agnieszka Zajęcia logopedyczne piątek
11.05 - 13.05
11 Kurzelnik Bogdan Zajęcia informatyczne (szkoła podstawowa)
Zajęcia informatyczne (gimnazjum, ZSZ)
poniedziałek
13.35 - 14.20
wtorek
13.35 - 14.20
12 Lech Adam Tenis stołowy
Terapia ruchowa
wtorek
16.15 - 17.15
czwartek
11.30 - 12.30
13 Lewicka Anna Rozwijanie kompetencji komunikacyjnych
i społecznych uczniów
z autyzmem
środa
12.30 - 13.30
czwartek
13.35 - 14.35
14 Licznar Anna Manoterapia
Hortiterapia
czwartek
14.30 - 15.30
15 Ligenza Małgorzata Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze (kl. I-II-III) czwartek
12.40 - 14.20
16 Matuszak Joanna Terapia psychologiczna wtorek
15.15 - 16.15
17 Mitula Wacława Biblioterapia
Zajęcia rozwijające umiejętność posługiwania się technikami informacyjnymi
piątek
13.40 - 14.40
poniedziałek
13.30 - 14.30
18 Niklasińska - Śliwa
Monika
Arteterapia wtorek
14.30 - 15.30
środa
13.35 - 14.35
19 Okońska Aleksandra Manoterapia
Zajęcia logopedyczne
poniedziałek
14.30 - 15.15
20 Orłowska - Borkowska
Małgorzata
Zajęcia wspierające przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (kl. IIIz) poniedziałek
13.35 - 15.35
21 Prątnicka Agata Zajęcia logopedyczne (przedszkole) czwartek
8.00 - 8.45
piątek
13.45 - 14.30
22 Pukała Justyna Zajęcia wspierające przygotowanie do sprawdzianu dla uczniów klasy szóstej środa
14.35 - 15.35
czwartek
14.35 - 15.35
23 Puzio Sławomir Zajęcia sportowe - trójbój siłowy poniedziałek
15.20 - 16.20
wtorek
15.20 - 16.20
24 Radom Mariola Rewalidacja indywidualna (ZET Ag) poniedziałek
15.25 - 16.25
wtorek
14.25 - 15.25
25 Sadowska Angelika Zajęcia pozalekcyje z zakresu działań kulinarnych (ZSZ) środa
9.45 - 10.30
piątek
13.35 - 14.20
26 Sikora Grażyna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze (kl. I-IIg)
Zajęcia z uczniem mające trudności w nauce
poniedziałek
13.35 - 14.20
środa
14.30 - 15.15
27 Szafran Ireneusz Zajęcia na krytej pływalni poniedziałek
13.30 - 16.30
28 Wilczek Mariola Terapia pedagogiczna
Zajęcia wychowawczo - profilaktyczne
"Spójrz inaczej"
poniedziałek
13.35 - 14.30
czwartek
13.35 - 14.30
29 Wołczyk Marzena Aerobik - nowoczesne formy gimnastyki ruchowej
Gimnastyka artystyczna
poniedziałek
15.30 - 16.30
środa
15.30 - 16.30
30 Zakowicz Anna Manoterapia (ZET Bg) środa
14.30- 15.30
czwartek
14.30 - 15.30
31 Zerner Małgorzata Muzykoterapia
Dogoterapia
środa
14.30 - 15.15
czwartek
11.40 - 12.20
 

Dokumenty dla nauczycieli

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś108
mod_vvisit_counterWczoraj226
mod_vvisit_counterW tym tygodniu883
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu1014
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4128
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu5671
mod_vvisit_counterW sumie210826

Online: 4
Twój adres IP: 54.225.19.255
,
Dziś: Kwi 27, 2017